Mirosława Skowron

Jestem nauczycielką geografii w szkole średniej w Zabrzu. Jako absolwentka Akademii Edukacji Antydyskryminacyjnej, którą ukończyłam w Centrum Żydowskim w Oświęcimiu staram się wdrażać w szkole i w życiu zachowania równościowe. Ponieważ sama lubię doskonalić swoje umiejętności zawodowe, zależy mi na edukacji w której uczestnicy uczą się dla siebie i rozumieją dlaczego to robią. 

Interesuję się wielokulturowością. Jako geografka uwielbiam  duże miasta i tętniące w nich życie oraz różnorodność ich mieszkańców. Uprawiam aktywny wypoczynek zarówno w górach jak i nad wodą.

O EIC

Stowarzyszenie „Expedition Inside Culture” to nowa, ale energiczna i szybko rozwijająca się organizacja o międzynarodowych powiązaniach. Formalnie utworzona w styczniu 2003 r., Od 2001 r. grupa nauczycieli i studentów z Zabrza, w południowej Polsce (region Górnego Śląska), zorganizowała międzynarodowe projekty edukacyjne dla młodzieży. Wśród naszych partnerów mieliśmy szkoły i uniwersytety z Rumunii, Litwy, Ukrainy, Niemiec, USA, Słowacji i Polski. Każdego roku w innym regionie Europy Środkowej tworzymy naukową, międzykulturową ekspedycję, aby poznać i poznać jej kulturę, architekturę, grupy etniczne, tło historyczne, religię i lokalne zwyczaje. Nasi stali partnerzy to Bowling Green State University  i Expedition Inside Culture Romania.

Ludzie EIC.

Search